Dlaczego firma PaRa?

Istnieje wiele powodów dla których warto skorzystać z naszych usług i produktów.

Mamy doświadczenie: Firma działa już 13 lat a nasze znajomość branży jest jeszcze dłuższa. Zawsze proponujemy rozwiązania charakteryzujące się trwałością, jakością i niskimi kosztami całkowitymi (zakup i eksploatacja) ECOSYS.

Z pewnością, olbrzymia liczba wciąż powracających klientów jest najlepszym dowodem, iż nie jest to wybór stricte intuicyjny, lecz poparty sprawdzonymi faktami. 

 

   Usługi           Przed podjęciem naprawy lub konserwacji zawsze wyceniamy koszty. Dostajecie Państwo konkretną kwotę  bez żadnych dodatkowych dopłat.

 

Najbardziej opłacalne urządzenia. PC World przetestował drukarki i urządzenia wielofunkcyjne. Wynki:

 

Drukarki monochromatyczne do 1 500zł = 1 miejsce

Drukarki monochromatyczne do 2 000zł = 1 miejsce

Drukarki monochromatyczne pow. 2 000zł = 1 miejsce

Urządzenia wielofunkcyjne do 2 000zł = 1 miejsce

Urządzenia wielofunkcyjne pow. 2 000zł = 1 miejsce

 

Najwyższa ocena opłacalności dla urządzeń drukujących w historii testów PC Word.

( www.pcworld.pl/testy )        

 

Technologie, które służą:

 

 

Technologie tradycyjne

Technologie KYOCERA

Gdy wyczerpie się chociażby jeden toner kolorowy np. czerwony; w innych urządzeniach powoduje to zatrzymanie całego urządzenia (nawet druku czarno-białego)!

KYOCERA to technologia, która pozwoli Ci drukować dalej. Wymienisz toner kolorowy wtedy gdy będziesz chciał, bez przerwania pracy.

 

Tradycyjne urządzenia wykonane są tak, że podczas druku czarno-białego pracują wszystkie bębny. Oznacza to, że nawet gdy nie wydrukowałeś nawet jednej strony w kolorze, to bębny i tak się zużywają.

 

KYOCERA to technologia, która rozdziela druk w kolorze od druku w czerni. Dodatkowo jako jedyna firma na rynku wykorzystuje bębny ceramiczne, których trwałość jest zwielokrotniona

 

 

 

Jakość:

 

Dwa niezależne laboratoria, Business Equipment Research and Test Laboratories (BERTL) oraz Buyer’s Lab Inc. (BLI) przyznały trzem produktom w 2010r i czterem w 2011r. marki

Kyocera Mita     NAJWYŻSZĄ NAGRODĘ.

Co bada BLI? trwałość urządzeńkoszty druku, łatwość obsługijakość wydruków i kopii, efektywność

 

  • KYOCERA cechuje się najkorzystniejszym na rynku cyklem konserwacji. Okresy przeglądowe są wykonywane, w zależności od modelu co 100.000 - 4.800.000 kopii. Każdy model KYOCERA jest pod tym względem bezkonkurencyjny w swojej klasie (w stosunku do urządzeń innych producentów).
  • Na forach internetowych (miejscach gdzie wypowiadają się niezależni użytkownicy), KYOCERA bezdyskusyjnie prowadzi pod względem ilości pozytywnych opinii
  • W 2006r, miał miejsce największy w historii Polski przetarg na kserokopiarki. Zwyciężyła KYOCERA - jako najbardziej niezawodna marka wśród urządzeń wielofunkcyjnych.
  • Krótki czas nagrzewania i pierwszej kopii oraz prawie bezszmerowa praca w porównaniu do urządzeń konkurencyjnych
  • Kompatybilność sieciowo-programowa kopiarek oraz zaawansowane parametry techniczne